Atklāta pieteikšanās konferencei: "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!"

No 8. līdz 10.martam Liepājā (Liepājas Valsts tehnikumā) norisināsies Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!"

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, jaunatnes darbā iesaistītie, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, pašvaldību un Saeimas deputāti, valsts pārvaldes iestāžu darbinieki.

Konferences mērķis ir veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem un īstenotājiem jauniešiem aktuālos jautājumos. Tā sniegs ieskatu un izpratni jaunatnes politikas jomas aktualitātēs Latvijā un Eiropā, veicinās kritiskās domāšanas prasmes, aplūkos Strukturētā Dialoga V cikla rezultātus gan Latvijā un Eiropā un veicinās dažāda līmeņa diskusijas par jaunatnes politiku nākotnē.  Strukturētā Dialoga V ciklā kopumā norisinājušās 35 aktivitātes, iesaistot pusotru tūkstoti dalībniekus no visas Latvijas, gan jauniešus, gan lēmumu pieņēmējus, gan ekspertus jaunatnes jomā.

Papildus pievienotā vērtība noslēguma konferencei - otrās dienas noslēgumā tiks oficiāli atklāta "Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2017 - Liepāja" aktivitāšu sezona.

Pasākuma organizatori sedz ēdināšanas, izmitināšanas izmaksas un ar programmas nodrošināšanu saistītās izmaksas. Dalībniekiem ir jāsedz transporta izmaksas nokļūšanai uz/no pasākuma norises vietu.

Pieteikšanās konferencei: līdz 20.februārim  aizpildot anketu: ejuz.lv/nosl

Papildus informācija:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , Tel.Nr. 29209607

Organizatori patur tiesības veikt nelielas izmaiņas plānotajā programmā.

Projektu īsteno biedrība Latvijas Jaunatnes padomesadarbībāar Izglītības un zinātnes ministriju Eiropas Savienības neformālās, izglītības programmas Erasmus+ finansētāprojekta Strukturētādialoga īstenošana Nīderlandes, Slovākijas un Maltas prezidentūras Eiropas Savienības padomē”ietvaros. Projektu līdzfinansēEiropas Komisija.

Latvijas Jaunatnes padome

Dalīties: