Akrobātikas šovu organizētājs Gatis Kondrāts no Ogres: "Vajag iet savu ceļu un nebaidīties."

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Gati Kondrātu no Ogres, kurš organizē akrobātikas šovus: http://tuesi.lv/but-brivam/ . Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmas ietvaros.

“Lielākā problēma ir tā, ka jaunieši nezina, ko dzīvē grib darīt. Īstā sirdslieta un profesija ir tev blakus. Apstājies un saproti – tas, ko visu laiku esi darījis, ir tava sidslieta,” aicina Gatis Kondrāts no Ogres, kurš organizē akrobātikas šovus.

“Ja tu kaut ko no sirds vēlies un iesi uz to, tad viss izdosies – visa pasaule sadosies rokās, lai izdotos. Es ticu, ka man izdosies. Uz šīs ticības pamata es darbojos un realizēju sevi,” saka Gatis.

“Trūkst motivētu cilvēku, kas neiet līdzi straumei. Cilvēki baidās paši no sevis, bet nevajag baidīties. Jāļaujas sev un tam, ko gribi darīt,” aicina Gatis.

“Vajag iet savu ceļu un nebaidīties no saviem sapņiem un saviem mērķiem. Man patīk būt brīvam un ļauties doties pasaulē. Vajag pamanīt savas iespējas, izbaudīt dzīvi un paņemt visu, ko tā dod.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos.

Video veidots projekta "TUESI.LV Latvijas simtgadei" ietvaros, kuru īsteno biedrība “NEXT” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:

Projekts “TUESI.LV”          

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

22382139

Dalīties: