Uzņēmējs Roberts Cešeiko Vecumnieku novadā: “Latvija ir tikai viena.”

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Robertu Cešeiko, kurš nodarbojas ar augļu, dārzeņu un ogu pārstrādi Stelpē, Vecumnieku novadā.: https://tuesi.lv/pilnveidoties/ .

“Labākais ir tas, kas nāk no mūsu pašu zemes. Augļi, dārzeņi un ogas ir brīnumlīdzekļi, ko katram cilvēkam vajadzētu lietot,” aicina uzņēmējs Roberts Cešeiko, kurš nodarbojas ar augļu, dārzeņu un ogu pārstrādi Stelpē, Vecumnieku novadā.

“Man ļoti patīk sevis pilnveidošana, tas ir pats svarīgākais, kas cilvēkam dzīvē būtu jādara. Pieredze nāk ar katru dienu, man tas ir jauns mācīšanās process. Viss notiek, tu mācies un attīsties - tā ir sajūta, ko es saucu par savējo un vēroju, kā es mainos ikdienas,” saka Roberts.

“Vissliktākais brīdis ir tad, kad viss ir apnicis un gribas visu pamest. Bet tas ir tikai īss mirklis, jo pamešana un apstāšanās neko neatrisina. Ir jāmācās, jāiet uz priekšu un jālūdz padoms,” uzskata Roberts.

“Katrs grib veidot Latviju atsevišķi, nevis kopā. Latvija ir tikai viena un tikai kopīgiem spēkiem to var izveidot labāku,” ir pārliecināts Roberts.

“Mana Latvija ir šeit, Vecumnieku novadā. Šeit ir labi un man šeit patīk. Par vietas izvēli nebija jādomā - Vecumnieki un viss.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Dalīties: