Raidījuma vadītājs Kaspars Kalvītis Limbažos: “Nekas nav neiespējams.”

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par televīzijas raidījuma “Trīs ceturtdaļas” vadītāju Kasparu Kalvīti no Limbažiem: https://tuesi.lv/pasaule-klust-labaka/ .

“Cilvēki sāk saprast, ka nav “mēs” un “viņi”. Mēs dzīvojam vienā sabiedrībā, mums ir vienam otrs jāatbalsta un jāmēģina saprast. Es domāju, ka tas palēnām notiek,” uzskata raidījuma “Trīs ceturtdaļas” vadītājs Kaspars Kalvītis no Limbažiem.

“Pasaulē ir moderni ieviest universālo dizainu - veidot tādu vidi, kuru var izmantot visi - riteņbraucēji, vecāki cilvēki, cilvēki ratiņkrēslos, māmiņas ar bērnu ratiņiem,” stāsta Kaspars.

“Es esmu laimīgs, man ir viss, kas vajadzīgs. Es daru to, kas man patīk. Ļoti daudz ir atkarīgs no tevis paša. Nekas nav neiespējams - ja tu kaut ko ļoti vēlies, invaliditāte nav šķērlis,” ir pārliecināts Kaspars.

“Viens nav cīnītājs. Ja esam sadalījušies pa grupiņām, tad panākt neko nevaram. Komandas darbs disciplinē, dod pārliecinību un iedvesmo. Kāds iedvesmo tevi un tu iedvesmo kādu citu. Tādā veidā pasaule kļūst labāka.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:

Projekts “TUESI.LV”          

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

22382139

Dalīties: