Eiropas Jaunatnes dialogs
Dalīties:
Share icon

Darbā ar jauniešiem iesaistītie piedalās mācībās Līdzdalība 2.0., lai veicinātu jauniešu līdzdalību

EJD

Šī gada 2. decembrī četrdesmit seši darbā ar jaunatni iesaistītās personas no visas Latvijas tikās Izglītības un zinātnes ministrijā, lai piedalītos mācību “Līdzdalība 2.0.” noslēguma posmā, lai izvērtētu praksē gūto pieredzi, rastu atziņas, secinājumus un ieteikumus līdzdalības sekmēšanai ilgtermiņā un sistemātiskā pieejā.

 

Mācību “līdzdalība 2.0.” mērķis bija sniegt teorētiskās un praktiskās zināšanas līdzdalības pieejā, veidos un metodēs un dot iespēju praktiski apgūt līdzdalības metožu plānošanas, vadīšanas un izvērtēšanas prasmes ikvienam interesentam, kas to vēlāk vēlētos izmantot strādājot ar jauniešiem vai nu skolā, jauniešu centrā vai kādā citā jauniešu organizācijā, apvienībā vai pasākumā.

 

Jau septembrī mācību  dalībnieki bija piedalījušies kādās no 5 plānošanas reģionos rīkotajām mācībām par līdzdalības principiem, līdzdalības metožu efektīvu vadīšanu un izmantošanu  jēgpilnu līdzdalības aktivitāšu organizēšanai un daudzi no viņiem paši praksē izmēģinājuši īstenot līdzdalības aktivitātes iesaistot jauniešus ar kuriem strādā ikdienā.

 

Mācības rīkoja Izglītības un zinātnes ministrija, mācības tiek finansētas no Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Erasmus+ projekta “Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā”.

 

Vairāk informācijas par mācībām un Eiropas Jaunatnes dialogu iespējams saņemt sazinoties ar Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departaments projekta koordinatori Annu Īviņu rakstot uz e-pastu: anna.ivina@izm.gov.lv.

 

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM