Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Ikšķiles un Olaines novada apvienība kļūst par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019

Ikšķiles un Olaines novada apvienība kļūst par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019

12. augusts jau tradicionāli ir kļuvusi par dienu, ka diena tikai ar vērienu atzīmējam Starptautisko Jaunatnes dienu, bet arī paziņojam titula "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta" nākamā gada ieguvējus. 
Šogad tikāmies Madonā - Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2018, kur Priežu kalnā uz Jauniešu festivālu "Paspēt 12 stundās" bija sabraukuši jaunieši no visas Latvijas. 
Lietus nebija kavēklis, lai pirms vakar noslēguma un ballītes mēs uzzinātu, kurš tad iegūs titulu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019"!
Kopā saņemot 5 pieteikumus, tos izvērtējot un 3 finālistus nododot skatītāju balsojam, tika noteikti konkursa uzvarētāji. 
Apsveicam Ikšķiles un Olaines novada apvienību - Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019!
Un sakām lielu paldies Lielvārdes novadam, Daugavpils novadam, Daugavpils pilsētai un Rīgas pilsētai, par radošajiem pieteikumiem, cīņas sparu un drosmi izaicināt sevi konkursam!
Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” Izglītības un zinātnes ministrija organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds”.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM