Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Jauniešu galvaspilsētas 2018 atklāšanas ceremonija un Latvijas Jauniešu domju salidojums “Saskrienamies?!...”

Bilde

Klāt 2018. gads, kad Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titula pienākumus sāk pildīt Madonas novads visa gada garumā kļūstot par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.

Šis gads zīmīgs ne tikai ar valsts simtgadi, bet arī ar citām vērā ņemamām gadskārtām. Savu desmito pastāvēšanas gadadienu janvārī atzīmē Madonas novada jauniešu dome (MNJD). Tāpēc – 19. janvārī uz salidojumu “Saskrienamies?!...” tiek aicinātas Latvijas jauniešu domes no visas Latvijas, lai iepazītos, veidotu sadarbību, apmainītos pieredzē un atklātu Jauniešu galvaspilsētas 2018  pasākumu ciklu.

Šajā dienā svinīgā ceremonijā Madonā, Saieta laukumā, piedaloties jauniešiem, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem un Madonas novada pašvaldības vadībai, pacelsim Jauniešu galvaspilsētas – 2018 karogu. Savukārt, Smeceres kroga Mūzikas klubā paredzēts laiks jauniešu aktivitātēm ar mērķtiecīgu darbošanos, viedokļu apmaiņu draudzīgā burziņa atmosfērā. Noslēgumā – balle!

Pirmajā Jauniešu galvaspilsētas 2018 notikumā aicinātas piedalīties jauniešu domju komandas 6 (5 jaunieši + 1 pieaugušais) cilvēku sastāvā. Pieteikšanās elektroniski – https://goo.gl/forms/zmU2tTVtOCP97WVB2

Pēc reģistrācijas katram dalībniekam tiks nosūtīta pasākuma programma un tehniskā informācija. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūgums sazināties ar pasākuma “Jauniešu galvaspilsētas 2018 atklāšanas ceremonijas un Latvijas Jauniešu domju salidojuma “Saskrienamies?!...” koordinatoru – Gati Teili T.29126112 vai elektroniski galvaspilseta2018@gmail.com.

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018 īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam finansējuma ietvaros.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM