Eiropas Jaunatnes dialogs
Dalīties:
Share icon

Notiks tiešsaistes diskusija par jauniešu līdzdalību digitalājā vidē

Notiks tiešsaistes diskusija par jauniešu līdzdalību digitālajā vidē

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešus piedalīties tiešsaistes diskusijā “Līdzdalība jaunajā realitātē”, kas notiks 22. decembrī no plkst. 16:00 līdz 19:00 Zoom platformā.


- Kā var līdzdarboties jaunās realitātes apstākļos?
- Kādi ieguvumi un izaicinājumi mūs sagaida šajās dienās?
- Kā var atbalstīt līdzdalību digitālajā vidē?


Diskusijas laikā tās dalībnieki meklēs atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, dalīsies pieredzē un radīs jaunas idejas, lai stiprinātu aktīvu jauniešu līdzdalību.

Reģistrācija dalībai diskusijā: https://ej.uz/NewReality  


Diskusija ir daļa no Eiropas Jaunatnes dialoga – procesa, kas veicina jauniešu līdzdalību un sekmē diskusijas par jautājumiem, kas ir aktuāli jauniešiem un ietekmē viņu nākotni. Diskusijas rezultāti tiks izmantoti Latvijas jaunatnes politikas plānošanā, kā arī tiks iekļauti Eiropas Jaunatnes dialoga Latvijas ziņojumā, kas kopā ar citu Eiropas Savienības valstu ziņojumiem būs iesniegts Eiropas Savienības Padomē.

Lūdzam reģistrēties dalībai diskusijā līdz 21. decembrim. Pieslēgšanas saite tiks nosūtīta reģistrētiem dalībniekiem uz norādīto e-pasta adresi. Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar projekta koordinatori Mariju Vlasenko: marija.vlasenko@izm.gov.lv


Pasākums notiek Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā un Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas Erasmus+ lidzfinansētā projekta “ES Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija.

logo.png

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM