IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Tiešsaistes pasākumā aicina radīt risinājumus darbam ar jaunatni

Tiešsaistes pasākumā aicina radīt risinājumus darbam ar jaunatni

Kā savlaicīgi atpazīt garīgās veselības traucējumus un attālināti atbalstīt jaunieti, kurš no tiem cieš? Kā sasniegt jauniešus digitālajā vidē un ieinteresēt piedalīties attālinātajās aktivitātēs? Ko mainīt darbā ar jauniešiem pēc COVID-19? Kā nodrošināt jauniešu līdzdalību un aktīvu iesaistīšanos tiešsaistē?

Šie un daudzi citi jautājumi šobrīd nodarbina jaunatnes darbiniekus gan pašvaldībās, gan jaunatnes organizācijās visā Latvijā.

Lai atrastu labākos risinājumus šiem izaicinājumiem, Latvijas Jaunatnes padome (LJP) un sadarbības partneriem BoostEvent, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties jaunatnes darbiniekus un jauniešus virtuālajam pasākumam “[Pa]lēciens jaunatnes jomā”, kurš norisināsies no 2. līdz 5. jūnijam.

Virtuālais pasākums, vairāku dienu garumā būs balstīts uz hakatona idejas principiem, kura ietvaros darbā ar jaunatni iesaistītie, savstarpēji sadarbojoties komandās, radīs idejas, metodes un vadlīnijas, ko izmantot tiešā darba ar jauniešiem veikšanai gan valstī noteiktā ārkārtas stāvokļa ietvaros, gan pēc tā. Katrai komandai būs savs treneris, kurš virzīs komandu uz rezultātu, būs pieejams mentora atbalsts, kā arī katrā pasākuma dienā būs iespēja dzirdēt iedvesmas stāstus par kādu aktuālu tēmu jaunatnes jomā. Precīzāks treneru, mentoru un iedvesmas personu saraksts tiks publicēts drīzumā. Darba sesijas plānotas noteiktu stundu skaitu dienā, ne ilgāk par 3-4 stundām katrā dienā. Precīzāka programma tiks publicēta drīzumā.

Pieteikšanās www.bit.ly/palieciens. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet dalībnieku skaits ir ierobežots (līdz 80 cilvēkiem).

Ja rodas jautājumi, rakstiet uz ljp@ljp.lv vai zvaniet 22176118 (Krista).

Pasākums īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, ko atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM