OLAINES NOVADA JAUNIEŠU DIENA’17

Olaine

26. augustā jau septīto gadu Olaines Mežaparkā visiem jauniešiem un ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties Olaines novada Jauniešu dienā. Nāc un pavadi lielisku dienu!

Pasākuma programma:

12.00   Sporta brančs

Sporta studijas “Active” treneri vadīs interesantu treniņa programmu dažādiem sagatavotības līmeņiem aktīvam dienas sākumam.

13.30   "Pilsētas medības 2017" foto velo orientēšanās sacensības

Arī šogad Olaines Sporta centrs piedāvā aizraujošās orientēšanās sacensības gan draugu, gan ģimenes komandām. Vairāk informācijasun nolikums atrodams www.olainessports.lv. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot 26658689. Reģistrēšanās jau no plkst. 12:30 un starts plkst.13:30 pie Olaines Mežaparka estrādes.

14.00   Popkorna skvēra maģiskā atklāšana ar iluzionistu Robiju Trankali

Šī jauniešu diena būs īpaša, jo blakus jauniešu centram tiks atklāts Popkorna skvērs, kas tapis, pateicoties pašu jauniešu idejām.Nepalaid garām atklāšanu, jo iluzionists Robijs būs parūpējies par prātam neaptveramiem brīnumiem un kārtīgu humora devu.

15.00   Atpūtas pagalms

Mierīgi atpūsties, parunāties un baudīt gardu kafiju – tas būs iespējams jauniešu biedrības “Māk-onis” sagatavotajā atpūtas stūrītī pagalmā aiz OJC “Popkorns”.

15.00 – 17.00 Dzejas meistarklase

Jaunatklātajā Popkorna skvērā būs iespēja iemēģināt roku dzejas radīšanā. Tiks izmantota īpaša metode, ar kuras palīdzību ikvienamdalībniekam tas būs pa spēkam.

15.00 – 19.00  Longboard

Jānis Jirgens no “JJ LongBoards” piedāvās apskatīt un izmēģināt Latvijā gatavotus longboard dēļus.

15.00 – 20.00 "Izaicini sevi" alpīnisma aktivitātes

Būs alpīnisma siena, brīvais kritiens,kāpšana pa kastēm un slackline – varēsi izvēlēties savam drosmes līmenim un spējām atbilstošu alpīnisma aktivitāti.

15.00 – 20.00  Luminiscējošo gleznu izstāde "Es. Olaine."

Izstāde, kurai nepieciešama tumsa. Gleznas, kas spīd. Izklausās interesanti?! Atnāc uz OJC “Popkorns” un pārliecinies, ka luminiscējošās gleznas noteikti ir apskates vērtas.

16.00 – 18.00 FIZIKAS eksperimenti

Fizika ir interesanta! Netici?! “Jauno fiziķu skolas” jaunieši Tev ļaus eksperimentēt un pārliecināties, kā fizikas likumi darbojas dzīvē.

16.00 – 20.00 Āra spēles

Vai zini, kās ir “Kubb”, “Spin Ladder”, “Giant Domino” un “Pentaque”? Šīs un vēl citas interesantas spēles būs iespējams izmēģināt Brain game” spēļu laukumā.

17.00 – 20.00  KASTEKUST GIF foto

Gif foto ir šī brīža hits! Varēsi izveidot gif formāta filmiņu, kuru būs iespējams lejupielādēt viedierīcē, lai dalītos sociālajos tīklos.

17.00   “3 pret 3” burbuļfutbols

Burbuļfutbols ir unikāla klasiskā futbola versija ar “nelielu” papildinājumu – katrs spēlētājs no galvas līdz viduklim ir ietērpts lielā, piepūšamā burbulī, kas futbola spēli padara par īpaši jautru un aizraujošu notikumu. Piesaki sevi un vēl 2 komandas biedrus, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. !  Komandā nevar būt dalībnieki jaunāki par 14 gadiem. Vairāk informācijas un noteikumi atrodami www.olainessports.lv.

20.00   Chris Noah

Chris Noah jeb Krists Indrišonoks ir olainietis, kurš pēc uzstāšanās tādos festivālos kā “Positivus”, “Summer Sound”, “Playground’17”, aizraus ar savu sniegumu visus apmeklētājus. Chris Noah daiļradi raksturo melodiskas dziesmas un romantiska noskaņa.

21.00   Edavārdi

Edavārdi ir viens no Latvijas repa populārākajiem pārstāvjiem. Viņš ir uzstājies visā Latvijā un uzvarējis vairākas ievērojamas freestyle cīņas, kā arī sadarbojies ar tādiem izpildītājiem kā Ozols, Arstarulsmirus (ex-Gustavo), ansis, Eliots, Skutelis, Kristīne Prauliņa un daudziem citiem. Savas karjeras laikā reperis ir izdevis 7 albumus un EP, kā arī vairākus video klipus. Noteikti nenokavē!!!

22.00 – 01.00  DJ Sun Lay

Pozitīvā un smaidīgā dj-meitene Darja Saveļjeva ir olainiete un tāpēc ritmi, kurus viņa piedāvās, būs vēl jo foršāki.

Visas aktivitātes ir bez maksas!

Taisi pašīšus vai kā citādi fotogrāfē vai filmē Jauniešu dienas notikumus, ievieto bildi vai video Instagram, liec klāt mirkļbirku #ONJD17 un laimē Olaines novada Jauniešu dienas suvenīru komplektu no mūsu atbalstītājiem “Olainfarm”.

Ja dzīvo novada apdzīvotajās vietās, no kurām nekursē sabiedriskais transports, bet vēlies piedalīties pasākumā, piesakies līdz 22. augustam (ieskaitot), rakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanot pa tālr. 27099031 vai 67146038.

Seko līdzi aktuālajai informācijai facebook.com/olainesjauniesiem, twitter.com/o_jauniesiem un instagram.com/olainesjauniesiem!

Atceries! Pasākuma dalībnieki paši atbild par sava veselības stāvokļa piemērotību aktivitātēm un savu drošību!!! 

PASĀKUMU ORGANIZĒ Olaines novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines Jauniešu centru “POPKORNS”, Olaines Kultūras centru, Olaines Sporta centru, Olaines Vēstures un mākslas muzeju, biedrību “Māk-onis”.

ATBALSTA AS “Olainfarm”

Share: