Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies bezmaksas izglītības festivāls “Projektu nakts"

Jau šajā nedēļas nogalē bezmaksas izglītības festivāls “Projektu nakts" jauniešiem – iespēja īstenot starptautiskus projektus

Šis ir trešais gads pēc kārtas, kad Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra rīko tematisko festivālu “Projektu nakts”. Tā laikā vairāk nekā 100 jauniešiem būs iespēja savas idejas pārvērst reālā programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projekta pieteikumā.  

Pasākums notiek 24 h pēc kārtas, un šogad tajā piedalīsies 130 dalībnieku, dažādi vietējie un ārvalstu eksperti, neformālās izglītības apmācītāji un aģentūras pārstāvji. Pasākumā būs iespēja satikt Artūru Frostu, vienas no Latvijā lielākajām mediju aģentūrām “Arena Media SIA” vadītāju. Viņš stāstīs par to, kā izveidot savu mārketinga stratēģiju un kā izvērst komunikāciju, lai nodrošinātu efektīvu projekta rezultātu izplatīšanu.

Nakts melnumā būs iespēja izsmieties kopā ar improvizācijas teātra aktieri Vari Klausītāju, kā arī nākamajā rītā, klausoties vieslektora Laimonas Ragauskas no Lietuvas lekciju, uzzināt interesantas lietas par jaunākajām digitālajām aplikācijām projektu efektīvai komunikācijai. Festivāla laikā būs iespēja satikt cilvēkus, kuri gan paši ir īstenojuši savus projektus, gan neformālās izglītības jomā darbojas jau daudzus gadus.

Par pasākuma muzikālo piepildījumu rūpēsies jaunieši no “Baltic DJ Shool”. Jāpiebilst, ka dalība pasākumā ir bezmaksas. Pieteikšanās festivālam noslēgusies.

Festivāla mērķis ir veicināt programmas “Erasmus+” projektu izstrādi, t.i., ikvienam interesentam, kurš līdz šim nav īstenojis “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus un, protams, izprast, kā savu ideju ietērpt reālā projekta pieteikumā.

“Projektu nakts 2017” notiks naktī no 2017. gada 19. uz 20. augustu, viesu namā “Turbas” (40 km attālumā no Rīgas un 5 km attālumā no Ogres, Suntažu virzienā). Sākums 19. augusta plkst. 10:00, noslēgums – 20. augusta plkst. 13:30.

Nākamais “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu pieteikumu iesniegšanas konkurss ir līdz šī gada 4. oktobra plkst. 13:00.

Programma “Erasmus+: Jaunatne darbībā” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas “Erasmus+” īstenošanu Latvijā, savukārt  Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  nodrošina  programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem jaunatnes jomā vairāk var uzzināt www.jaunatne.gov.lv sadaļā “Erasmus+”. Savukārt par izglītības un mācību jomas projektiem - www.viaa.gov.lv sadaļā “Erasmus+”.

 

Plašākai informācijai:
Vladislava Šķēle
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vadītāja
Tālr.: +371 67358069; e-pasts: vladislava.skele[at]jaunatne.gov.lv

Share: