Vecumniekos starptautisko jaunatnes dienu atzīmēs ar Zemgales jauniešu radošo festivālu!

Atzīmējot starptautisko jaunatnes dienu, biedrība “Jaunatne smaidam” aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem pieteikties dalībai Zemgales jauniešu radošajā festivālā “Jaunietis jaunietim 2017”, kas norisināsies no 11. līdz 13. augustam Vecumniekos.

Zemgales jauniešu radošais festivāls ir platforma jauniešu sadarbībai, labās prakses pārņemšanai un radošuma attīstībai. Trīs dienu garumā jaunieši no Zemgales nevalstiskajām organizācijām un jauniešu centriem darbosies dažādās mākslas un amatniecības darbnīcās.

Turpinot 2015. gadā Kurmenē iesākto tradīciju, festivāla dalībnieki veiks labo darbu. Festivāls dos iespēju jauniešiem neformālā veidā iepazīt nevalstisko organizāciju būtību un līdzdalības nozīmi personības izaugsmē.

Pieteikšanās dalībai festivālā notiek aizpildot elektronisko pieteikuma anketu līdz 2017. gada 4. augustam - http://ej.uz/jaunietisjaunietim2017

Festivāls tiek rīkots projekta “Ejam ielās!” ietvaros, kas tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Sīkāka informācija meklējama biedrības “Jaunatne smaidam” mājas lapā www.jaunatnesmaidam.lv un sociālajos tīklos – www.facebook.com/youth4smile, kā arī rakstos uz e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot – 28663569.


Renārs Manuilovs

"Jaunatne smaidam" / "Youth for Smile"

www.jaunatnesmaidam.lv  www.draugiem.lv/y4s www.facebook.com/youth4smile www.twitter.com/youth4smile

Dalīties: