Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursu

Turpinās pieteikšanās jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšanas konkursam. Savus pieteikumus aicinātas iesniegt gan Rīgā darbojošās jaunatnes organizācijas, gan biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni saskaņā ar Jaunatnes likumā noteiktajiem pamatuzdevumiem (turpmāk Pretendents).

Konkursa projektus var īstenot no 2017. gada 20. novembra līdz 2018. gada 31. martam, realizējot šādas aktivitātes:

- iekšējās apmācības Pretendenta biedriem un brīvprātīgajiem;

- Pretendenta turpmākās darbības stratēģiskās plānošanas domnīcu organizēšana;

- publicitātes materiālu par Pretendentu sagatavošana un izplatīšana;

- Pretendenta uzturētās darba ar jaunatni infrastruktūras (jauniešu centrs u.c.) darbības nodrošināšana;

- iepriekš minēto aktivitāšu kombinācija.

 Nolikums (146.00 KB)

 1. pielikums. projekta pieteikums (89.50 KB) 

 2. pielikums. Projekta tāme (31.00 KB)  

 3. pielikums.Finansēšanas līgums (70.00 KB)  

 4. pielikums.Saturiskā atskaite par projektu (52.00 KB)

 5. pielikums. Finansēšanas atskaite (30.50 KB)

Šogad konkurss tiks organizēts divās kārtās:

  • 1.kārta – projektu pieteikumu iesniegšana;
  • 2.kārta – projektu prezentācijas klātienē.

Pieteikumi iesniedzami Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā K.Valdemāra ielā 5, 2.stāvā (ieeja no K.Valdemāra ielas) līdz 2017. gada 3. oktobrim (plkst. 15.00). Vienlaikus to elektroniskā kopija jānosūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Konkursa 2. kārta norisināsies 2017. gada 1. novembrī plkst. 16.00. Interesentiem būs iespēja vērot projektu prezentācijas klātienē. Pasākuma norises vieta tiks paziņota atsevišķi.

Uz 2. kārtu izvirzīto projektu autoriem 2017. gada 18. oktobrī, gatavojoties prezentācijām, tiks nodrošināta iespēja apmeklēt apmācības “Piču prezentācijas koncepts un tehnika”;

Informatīvā sanāksme interesentiem par projektu pieteikumu sagatavošanu plānota 20. septembrī no plkst. 16.00 K.Valdemāra iela 5., 401. kabinetā.

Lūdzam pieteikties dalībai informatīvajā sanāksmē vai individuālajām konsultācijām, sazinoties ar IKSD Jaunatnes nodaļas galveno speciālisti - eksperti Rutu Masaļsku (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tālr. 67181383).

Dalīties: