Animatore Arta Berezovska Jaunpils novadā: “Cilvēks, kurš dara to, kas viņam patīk, ir laimīgs un starojošs.”

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par animatori un grafisko dizaineri Artu Berezovsku Jaunpils novadā: https://tuesi.lv/laimigs-un-starojoss/ .

“Cilvēkiem liekas, ka viņiem vajag pilnīgi visu, taču visam nepietiek. Vajag vēl, vēl un vēl. Patiesībā, lai dzīvotu un lai būtu prieks, vajag tikai īstos cilvēkus apkārt un īsto vidi. Nevajag tik daudz materiālo vērtību, ar kurām vienkārši apkrauties,” ir pārliecināta animāciju veidotāja un grafiskā dizainere Arta Berezovska no Jaunpils novada.

“Visi sūkstas, ka esam nabadzīga valsts, bet uz ielām ir daudz glaunu automašīnu. Tanī pat laikā aiziet iedzert kafiju ar mammu vai draudzeni “ir dārgi”. Drēbes, telefons, liela mašīna – materiālā ziņā ārišķība un “iznešanās uz āru” ir vērtība,” secina Arta.

“Man ļoti gribētos, lai vairāk cilvēku darītu to, ko viņi tiešām grib darīt. Cilvēki, kuri nedara to, kas viņiem ir jādara, ir sašļukuši un pukstīgi. Katram vajadzīga lieta, par kuru iedegties. Cilvēks, kurš dara to, kas viņam patīk, ir laimīgs un starojošs,” uzskata Arta.

“Man neliekas, ka ir slikti. Cilvēkiem šeit nav pamata būt nelaimīgiem. Man ļoti patīk dzīvot Latvijā. Šeit ir miers, kas ļauj dzīvot skaisti un harmoniski.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Papildus informācija:

Projekts “TUESI.LV”          

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

22382139

Dalīties: