Konkurss "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016"

Konkurss "Jelgavas jauniešu talanti

 

Jelgava_jauniesu_galvaspilseta.jpg

 

logo konkurss LJG

Izglītības zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā izsludina konkursu „Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016”, lai noskaidrotu, kura pilsēta nākamajā gadā kļūs par jaunatnes pasākumu centrālo norises vietu.

 

Šāds konkurss tiek rīkots pirmo reizi un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

 

Uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajiem Latvijas jaunatnes pasākumiem.

Latvijas Jauniešu galvaspilsētas statusa ieguvēja noteikšanā tika ņemts vērā žūrijas vērtējums un sabiedrības balsojuma rezultāti.

 banneris-01

2015.gada 5.decembrī svinīgā godināšanas ceremonijā izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile paziņoja, ka pirmās Latvijas Jauniešu galvaspilsētas lomu  Latvijā pildīs Jelgavas pilsēta, kura visu nākamo 2016.gadu būs jaunatnes politikas un jaunatnes pasākumu centrālā norises vieta. 

Foto reportāža

Preses relīze

 Video

 

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Latvijas Pašvaldību savienību, Latvijas Jaunatnes padomi un jauniešu organizāciju “Avantis”.

 

Dalīties: